Kvietimas į parodą

Augusto Ramono kūrinių paroda

paroda_poster_px460
2009.11.05 Vilniaus gatvėje Nr. 22, Lietuvos architektų sąjungos parodų salėje atidaryta dailininko Augusto Ramono paroda.

Iki lapkričio 17 d. vidurdienio veiksiančioje parodoje dailininkas pristato 3 savo nuolatinių kūrybinių interesų projektus:
1. Rotušės aikštės istorija ir estetika
2. Didieji Lietuvos karo mūšiai – būsimo iliustruoto istorijos albumo kūriniai
3. Metodinė paroda „Akademinės valandos“ – piešimo darbai, sukurti 1986-2009 metais.

Rotušės aikštės estetikos projektas pristatomas pačioje ankstyvojoje jo eigos stadijoje. Projektą numatyta vykdyti 2009.09.09 – 2010.09.09. Dailininkas vykdo nefinansuojamą pilietinę akciją – kaip savo profesinės srities ekspertas nagrinėja aplinkos estetikos objektus, juos aprašo specialiame interneto tinklaraštyje, rengia pasiūlymus ir publikuoja juos internete. Kasdien su tarnybine apranga dailininkas patruliuoja aikštėje ir bendrauja su suinteresuotais asmenimis. Parodoje parodyti keletas kūrybiškai interpretuotų galimų miestovaizdžio estetikos sprendimų: Senamiesčio spaudos kioskas, Panoraminiai Archikatedros langai, stogų orientacijos sprendimai.

„Didieji Lietuvos karo mūšiai“ yra 2010 metais numatytas išleisti albumas, kurio keli paveikslai ir vienas tekstas eksponuojami parodoje. Dailininkas yra sukūręs 8 istorinių mūšių atvaizdus, kurių didžiosios dalies ikonografinės medžiagos nėra išlikę. Albumui yra numatyta 12 paveikslų ir šių mūšių aprašymai. Aprašymus dailininkas kuria pats, pagal Lietuvos, Rusijos, Vokietijos ir Baltarusijos istorikų pateiktą medžiagą.

„Akademinės valandos“ – tai piešinių paroda. Pilną 13 metų trukmės dailės išsilavinimo kursą specialiojoje bei aukštojoje mokykloje (Lietuvoje ir Latvijoje) įgijęs dailininkas eksponuoja Lietuvos bei Latvijos dailės akademijose atliktus darbus bei kelia metodinius formos modeliavimo akademiniame piešinyje klausimus, aktualius ir fotoreklamos bei kompiuterinės vizualizacijos disciplinoms.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: